susz konopny

Jak wybrać najlepszy susz konopny?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup produktów konopnych. Są one nie tylko bezpieczne w stosowaniu i w pełni legalne, ale także korzystnie wpływają na zdrowe i samopoczucie. Do wyboru jest wiele towarów zarówno do użytku zewnętrznego (np. kremy i maści), jak i do użytku wewnętrznego (np. olejki, żywność konopna).

Susz konopny do inhalacji

susz konopnySzerokie spektrum działania konopi sprawia, że to produkty które przypasują każdemu. Na pewno jednym z najczęściej wybieranych produktów jest aromatyczny susz konopny. Służy on do inhalacji na dwa sposoby. Można go nasypać na bibułkę i zrobić jointa (są także gotowe skręty), którego potem się pali jak papierosa, jak również można go nasypać do waporyzatora (stacjonarnego lub przenośnego). Takie urządzenie podgrzewa susz, ale go nie spala, dzięki czemu suszu starcza na dłużej. Jak jednak wybrać najlepszy susz? Na pewno trzeba zwracać uwagę na wielkość porcji. Na początek najlepiej jest wybrać jeden gram suszu, by go przetestować. Jeśli się sprawdzi to można kupić porcje dwugramowe czy pięciogramowe. Warto również zwrócić uwagę na opakowanie suszu, czasem sprzedawcy o nim piszą. Susz powinien być szczelnie zamknięty tak by nie stracił swojego aromatu.

susz konopnyMoże to być próżniowa torebka foliowa, czy plastikowe opakowanie z dobrym zamknięciem. W ten sposób wiadomo również, że susz w transporcie się nie rozsypie czy nie zepsuje. Ważny jest oczywiście smak suszu. Naturalny wariant jest rzadko wybierany i uznawany za najmniej smaczny. Na szczęście do wyboru są opcje o smaku energetyzujących cytrusów, słodkich owoców, czy też innych aromatów. Dzięki temu palenie suszu jest przyjemniejsze, bez względu na to czy pali się jointa czy używa waporyzatora. Można kupować różne smaki i testować je na zmianę, w ten sposób palenie nie znudzi się tak szybko. Susz może mieć też różne stężenie CBD, zwykle nie przekracza ono kilku procent. Im więcej CBD tym silniejsze działanie terapeutyczne. Inhalacja suszu pomaga w walce z bezsennością, likwiduje napięcie, działa uspokajająco. Jest polecane dla osób zestresowanych, znerwicowanych, cierpiących na lęki i mających problemy z zasypianiem. Susz ma zwykle łagodniejsze działanie niż olejki czy kapsułki z CBD, także jest bardzo bezpieczny nawet dla osób początkujących.

Podsumowując, kupując susz konopny trzeba brać pod uwagę jego wagę, sposób zapakowania, jak również smak oraz zawartość dobroczynnego składnika – CBD. Dobry susz będzie smaczny, przyjemny do inhalowania, a do tego pomoże w walce ze stresem i bezsennością. Na pewno jest to produkt wart uwagi.

Zobacz więcej https://www.cbd-natural.pl/