vaporizer volcano

Jaki stacjonarny vaporizer wybrać?

Chociaż vaporizery przenośne zyskują na popularności, wielu wielbicieli inhalacji ziołami nadal nie chce wymienić swoich stacjonarnych inhalatorów. Nie ma co się dziwić – mają one plusy, których mobilne sprzęty nie posiadają. Vaporizer stacjonarny powinien znaleźć się w domu każdego, kto lubi delektować się pełnią smaku inhalowanych ziół.

Vaporizer znanej firmy

vaporizer volcanoDlaczego vaporizery stacjonarne nadal cieszą się taką popularnością? Nie można ich w końcu zabrać ze sobą z taką łatwością, jak inhalatory przenośne. To jest jednak ich jedyna wada – gdy przymknie się na nią oko, widzi się przede wszystkim maszynerię, która znacznie dokładniej podgrzewa susz, niż vaporizer mobilny. Dzięki temu, para jest nie tylko większa, ale także smaczniejsza i bardziej aromatyczna. Wybór stacjonarnego vaporizera może być trudny. Na rynku można znaleźć wiele urządzeń, które przyciągają uwagę wieloma atrakcyjnymi funkcjami. Szczególnie warty uwagi może być stacjonarny vaporizer Volcano. Marka ta należy do firmy Storz & Bickel, a jej produkty są bardzo popularne śród miłośników tej techniki inhalacji. Przede wszystkim, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które nie podgrzewają się wraz z procesem ogrzewania suszu. Użytkownik może więc cieszyć się aromatem bez zapachu przegrzewanego plastiku.

vaporizer volcanoModel Volcano Classic Vaporizer to klasyczny już vaporizer, który do inhalacji wykorzystuje balon. Inhalator jest na tyle duży, że może z niego korzystać więcej osób, np. na imprezie lub podczas wspólnego oglądania filmu. Wydzielana para jest aromatyczna, bogata w smak i zapach. Model Volcano Hybrid Vaporizer wykorzystuje do inhalacji nie tylko balon, ale także wężyk, co daje możliwość wyboru. Ogromną zaletą tego sprzętu jest jego wydajność. Susz jest bardzo dokładnie podgrzewany, dzięki czemu załadowana porcja może wytworzyć maksymalną ilość pary bez marnowania zioła. Volcano Hybrid Vaporizer nagrzewa się także bardzo szybko, dzięki czemu nie trzeba długo czekać, aż pojawi się pierwsza para. Zarówno Classic, jak i Hybrid to świetny wybór na pierwszy, stacjonarny vaporizer. Dzięki świetnemu wykonaniu, wystarczą na wiele, długich inhalacji. Wybór odpowiedniego inhalatora zależy już od konkretnych oczekiwań użytkownika.

Osoby, które zdecydowanie wolą samotne inhalacje poza domem pozostaną przy przenośnych vaporizerach. Prawdziwi miłośnicy intensywnych aromatów i głębokiego smaku z całą pewnością jednak zainwestują w stacjonarny egzemplarz. Umożliwia to waporyzację nie tylko w samotności, ale także ze znajomymi lub swoimi domownikami.