Ocieplane zestawy bielizny, nie tylko dla sportowców

Od zarania dziejów ludzkość próbowała swoich sił w różnych dyscyplinach sportu. Zazwyczaj były to zajęcia sportowe, które jednymi z konkurencji na Olimpiadzie. Dziś sportowcy, chcąc utrzymać swoją formę, by w sezonie być w pełni sił, muszą stale ćwiczyć, nawet zimą. By łatwiej było im trenować w chłodniejsze dni, opracowano bieliznę termoaktywną.

Ocieplane zestaw bielizny, nie tylko dla sportowców

bielizna termoaktywna brubeck woolPrzyjemna w dotyku i ciepła sportowa bielizna termoaktywna brubeck wool to zestaw podkoszulek dla kobiet i mężczyzn. Sięgają po nią nie tylko atleci, ale także osoby, które wychodząc na zewnątrz, odczuwają dyskomfort z powodu wszechogarniającego zimna. Bielizna sprawdzi się na wyciekach rekreacyjnych, przy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i na trekkingu. Firma opracowała niezawodną formułę, która pozwala na termoizolację cieplną. Potrafi przeciwdziałać zarówno przegrzaniu, jak i przeziębieniu ciała. Może być zakładana przez osoby, które bardzo mają alergię lub uczulenia, bo nie podrażnia ani nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych. Dla osób, które chcą osłonić swoje ciało w trakcie ruchu od bakterii, zastosowano tkaninę bakteriostatyczną Wełna merynosa australijskiego działa ochronnie i nie powoduje wyziębienia organizmu. Każda z koszulek jest pozbawiona szwów, dzięki zastosowaniu techniki bezszwowej. Bielizna ma podwójną warstwę, dzięki czemu wilgoć jest bardzo szybko oddawana, a ciepło się utrzymuje. Wszystko to przez połączenie mikro włókien w wewnętrznej warstwie koszulki, z naturalną wełną na zewnątrz.

brubeck wool bielizna termoaktywnaOprócz tego, że bielizna ma świetne właściwości, do tego jest bardzo delikatna i świetnie się nosi, a nawet daje uczucie masażu. Dzięki właściwościom wełny merynosa, która jest bardzo cienka, podczas noszenia koszulki Brubeck wool można zapewnić swojej skórze masaż układu nerwowego. To, z kolei, przyczynia się do poprawy ukrwienia komórek i prawidłowego krążenia krwi w organizmie. Bielizna została wykonana tak, by nie uciskała ani nie powodowała problemów w poruszaniu się. Zakładając ją można mieć pewność, że nie ściągnie się w trakcie noszenia. Chcąc dodatkowo zabezpieczyć się przed zimnem, można założyć na nią kolejną koszulkę.

Bieliznę termoaktywną można zakładać cały rok. Sprawdzi się u każdego, kto chce uprawiać jakąkolwiek aktywność fizyczną na zewnątrz, ale jest mu za zimno. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i przy aerobiku. Podkoszulki Brubeck wool są produkowane w krajach Unii Europejskiej, więc kupując je, ma się pewność, że zostały stworzone w Europie.