szlafrok ciążowy modny

Szlafrok ciążowy modny i wygodny

W trakcie trwania ciąży kobieta powinna dbać przede wszystkim o siebie, gdyż zapewniając sobie komfortowe warunki życia, sprzyja także prawidłowemu rozwojowi dziecka w łonie. Każda pani będąca przy nadziei nie może zaniedbać choćby ubierania wygodnych ubrań, które niesprawiedliwie kojarzą się z obciachem i kiczem. Czyż podomka lub szlafrok nie mogą być modnymi ubraniami?

Który szlafrok ciążowy wybrać?

modny szlafrok ciążowyWśród mody sypialnianej, czyli piżam, szlafroków, podomek i koszuli nocnych, narosło wiele mitów. Powszechnie mówi się, że to, co kiedyś było ubierane, jest niemodne, przestarzałe i nawet nie powinno być ubierane do snu. Mowa tu o podomkach, które nie są wcale złymi elementami garderoby. Wśród zalet długiej i luźnej sukienki można z pewnością znajdzie się swoboda, jaką oferuje brak spodenek lub szortów. Dzięki temu, że jest to strój zakrywający większą część ciała, można bez problemu wstać z łóżka i nie wstydząc się domowników, przejść do łazienki czy kuchni. Inną sprawą jest, że koronkowa bielizna jest postrzegana w bardzo złym świetle. Jako się okazuje, nawet będąc w ciąży, czyli w stanie, kiedy w łonie kobiety rozwija się dziecko, można czuć się kobieco. Niektóre zauważalne zmiany w ciele, które niekiedy nie są akceptowane przez kobiety, mogą znacznie wpłynąć na postrzeganie siebie, jednak szeroki wybór elementów garderobianych, które są przeznaczone dla kobiet w ciąży, a które są szyte z niebywałą precyzją oraz zaangażowanie, mogą pomóc wielu paniom będącym przy nadziei.

szlafrok ciążowy modnyModny szlafrok ciążowy jest nie tylko ciepły i miękki, ale także jest przystosowany do kształtu ciała ciężarnej. Z pewnością nie pogrubia ani nie sprawia, że jest zbyt ciasny w strategicznych miejscach. Ponadto, również szlafrok może być uszyty w modne kolory, które obecnie są trendy. Jest także mnóstwo propozycji dla kobiet, które nie lubią podążać za modą i wolą stonowane kolory szlafroków. W sklepach internetowych przeważają zestawy, w które wchodzą koszule nocne pomagające w karmieniu oraz pasujące do nich szlafroki. Dzięki temu można czuć się zadbanie także w szpitalu, gdyż obecność tych ubrań w wyprawce do porodu jest niemalże obowiązkowa.

W szlafroku na co dzień po swoim domu czy mieszkaniu przechadzają się kobiety nawet niebędące w ciąży, co jest oznaką, że jest to najlepsze okrycie. Zazwyczaj będąc ubranym w codzienny strój, ale z założonym szlafrokiem na ramionach można poczuć się, jakby się dopiero co wstało z łóżka. Jest to dość zdradliwe, bo rozleniwiające uczucie, jednak każda kobieta nosząca w swoim łonie nowe życie może pozwolić sobie na chwilę uzasadnionego lenistwa.